Acura ZDX

Як розмірами, так і дизайном Acura ZDX (Акура ZDX) дуже нагадує BMW X6, якому на думку багатьох і повинен скласти конкуренцію.

Acura ZDX зовні практично не відрізняється від концепту і зберігає традиційний гранований стиль марки. Особливо цікаво всешляховик виглядає в профіль – відразу впадає в очі спадаюча лінія даху, як у справжнього купе. Також вражають ручки задніх дверей, заховані в стійках даху. Висока віконна лінія виконана так, що вона здається продовженням м’язистих передніх крил.

Традиційна риса сучасних моделей Acura – хромована решітка фальшрадіатора, що нагадує формою дзьоб. Підкреслює V-подібний передній бампер і примружені фари Акура ZDX. При погляді ззаду виділяються атлетичні «плечі» задніх крил, підкреслені ліхтарями. У бампер вмонтовані трапецієподібні вихлопні труби з хромованими обідками. Вже в базовій версії всешляховик оснащений двосекційним панорамним дахом, що переходить у заднє скло. На нижньому його краю – невеликий спойлер.

Передні сидіння мають хорошу бічну підтримку. Acura ZDX оснащена трирівневим підігрівом передніх сидінь. Мультифункціональне рульове колесо, з кнопками управління аудіосистемою, телефоном і круїз-контролем, обшите шкірою. Рульова колонка регулюється в двох положеннях.

Підвіска Акура ZDX налаштована, на комфортну їзду. Вона м’яко поглинає нерівності на дорогах. У салоні тихо навіть на великих швидкостях: це заслуга не тільки гарній шумоізоляції, а й технології активного придушення звуків. За допомогою штатної аудіосистеми надсилається звук такий же амплітуди, який глушить небажані шуми.

Авто має три комплектації :

3.7 AT, 3.7 AT Technology, 3.7 AT Advance , кожна зяких оснащена 304-сильним двигуном і автоматичною коробкою передач.Перші дві коштують від 72000 долларів а третя  75000.

 

 

 

Category: Acura, Автоновини, Суви