Lada Granta в Німеччині буде продаватись за 6 тисяч євро

Ми вже говорили про авто Lada Granta, коли згадували про її затримки щодо продажу в Росії.

В кінці 2012 року в Західній Європі стартують продажі Lada Granta. У Німеччині Lada Granta коштуватиме 6 000 євро. Російському седану належить конкурувати в Європі з автомобілями популярного сімейства Dacia Logan / Sandero, а також іншими бюджетними моделями класу B.

Lada Granta

Нова модель Автоваза змінить на ринках країн Європи Lada Kalina. Європейська версія Гранта отримає модернізований двигун, що задовольняє екологічним стандартам Євро-5.

Продажі автомобіля на західно-європейському ринку почнуться, орієнтовно, в кінці нинішнього року, однак, ще від прес-служби Автоваза офіційних повідомлень про терміни виведення Lada Granta на зарубіжні ринки поки не надходило.

Продажі Granta в Росії стартували в грудні минулого року. Седан продається за 229 000 рублів (57 тис. грн) за Granta в комплектації “Стандарт” і 256 000 рублів (64 тис. грн) – за модель у виконанні “Норма”.

Нагадаємо, Lada Granta прийде на зміну класичним задньопривідним моделям Lada 2105/2107. Модель базується на платформі Lada Kalina, але конструкція трохи змінена з метою здешевлення. Автомобіль буде оснащуватися 1,6-літровим восьмиклапанним двигуном потужністю 80 і 98 к.с., з середини 2012 року з’являться версії з автоматичною трансмісією японської компанії Jatco.

Спочатку розпочнеться продаж седанів, потім хетчбеків.

Tags: , ,

Category: Автоновини, ВАЗ