Lada Granta : закази відміняються на певний час

Lada Granta

Днями концерн АвтоВАЗ у своєму інформаційному повідомленні подякував усім замовникам автомобіля Lada Granta і оголосив про припинення попереднього прийому замовлень на російську автоновинки через Інтернет.

Справа в тому, що на сьогоднішній момент вже набрано близько 20 тисяч заявок на седан Granta, а черга на розтягнулася аж до березня 2012 року. Компанія прийняла таке рішення для того, щоб привести у відповідність плани виробництва щодо заявок, за кольорами і комплектаціям. За заявою керівництва, всі замовлені машини будуть відвантажені дилерам до кінця I кварталу 2012 року і продані за цінами, оголошеними раніше – 229 тис. руб. за автомобіль в комплектації «стандарт» та 256 тис. руб. – В комплектації «норма».

За планами АвтоВАЗу випуск седана Lada Granta в комплектації «норма» – більше 80% машин, а в найдешевшоїй версії «стандарт» – близько 20% автомобілів. Розфарбовуватися перші партії будуть в п’ять кольорів: «Гранта», «Портвейн», «Біла хмара», «Рислінг» і «Космос».

Всього ж на АвтоВАЗі в майбутньому році планується випустити більше 100 тисяч автомобілів Лада Гранта. Крім того, з 2013 року почнеться випуск хетчбека Гранта, і обсяг виробництва буде доведений до 150 тисяч машин в рік. Залишилося додати, що новинка АвтоВАЗу розроблена на платформі самого популярного в Росії автомобіля Lada Kalina, але для Lada Granta були розроблені новий двигун і оригінальні модернізовані передня і задня підвіски.

Все виробництво націлене на те, щоб новий автомобіль в комплектаціях «стандарт» і «норма» замінив на ринку морально застарілу “класику” і седани Lada Samara. У топовому ж варіанті Лада Гранта повинна замінити седан Лада Калина. Не виключено, що вже в середині 2012 року з’явиться і комплектація «люкс» з автоматичною трансмісією. Що ж до продовження прийому замовлень на автомобілі Lada Granta, то, зі слів керівництва концерну АвтоВАЗ, про це буде оголошено додатково.

 

джерело: http://news.avto-catalog.com  

Tags: ,

Category: ВАЗ