Нова Шкода Октавія 2012 (Skoda Oktavia)

Нова Октавіа матиме повністю перероблену світлотехніку.Передні світлодіодні фари автомобіля буду мати вигляд скошених паралелепіпедів, під ними будуть розташовуватися протитуманні фари, які будуть віддзеркалювати основні.

Зовнішній вигляд крил також змінено кардинальним чином. Також при бажанні купити Шкоду Октавію вам необхідно знати, що у майбутнього автомобіля буде потужна радіаторна решітка з хромованою окантовкою, над якою буде розташовуватися новий логотип.

ШКОДА ОКТАВІЯ 2012

Хороша стійкість і надійність автомобіля при русі буде забезпечуватися за рахунок двадцятидюймових коліс з низькопрофільною гумою. Диски будуть литими, пятисегментними, нагадуючи своїм видом лопаті вентилятора. Дзеркала, розташовані з боків, будуть мати трикутну форму, які на вигляд нагадують вуха пса. По краях корпусів дзеркал розташовані сигнали повороту.Лобове скло в новому автомобілі переходить плавно в дах, який, можливо, також буде прозорим. Двері мають безрамні вікна, на п’ятих дверцятах знаходиться двірник.

Автомобіль за бажанням замовника може бути оснащений бензиновим двигуном або дизельним, об’ємом 1,4 / 1,8 літрів. Так само запропонований буде і ексклюзивний варіант – 2-х-літровий TSI потужністю 270 кінських сил. ;-)

На приладовому щитку буде розташована спеціальна кнопка, що дозволяє запускати цей двигун.Особливість нової Октавії, як заявляють конструктори, – це прямокутні форми. Автомобіль створює враження, ніби він висічений із скелі, настільки монолітним і органічним він виглядає.

У той же момент машині буде надано більше емоційності і чуттєвості. Мабуть, чеські виробники вирішили випустити автомобіль з лаконічним виглядом і досить строгими формами.

Як і з попередніми моделями, придбати Шкоду Октавію можна буде в одному з двох варіантів: класичний седан або варіант п’ятидверного хетчбека.

Також нова Шкода буде мати запатентовану систему двохваріантного відкриття багажника.

Ще однією фішкою автомобіля буде зріз вікон задніх дверей, що буде відрізняти нову модель від концепту VisionD. За габаритними розмірами також будуть внесені зміни – модель стане ширше на 6 см, а в колесах додасться 4 см. Обсяг багажника і простір салону будуть збільшені.

Tags: , ,

Category: Skoda, Автомобілі