Новий Ford Fiesta

 

На Женевському автосалоні була представлена ​​нова модель “Форд-Фієста“. “Форд-Фієста” за своєю суттю – це представлений раніше концепт “Форд-верв”, а не рестайлінг, як багато хто подумав спочатку. Новий автомобіль був створений на платформі “Мазди-2″. Розміри майбутньої “Фієсти” мало відрізняються в порівнянні з попередньої моделі автомобіля.

автомобілі форд

 

 

У “Форд-Фієста” на вибір буде п’ять силових агрегатів, але спочатку автомобіль будуть оснащувати двигуном об’ємом 1,25 літра і потужністю 60 л.с. Також передбачені й більш “сильні” двигуни потужністю від 60 до 115 к.с. Не забули конструктори і про дизельний двигун – він буде об’ємом 1,6 літра і потужністю в 90 л.с. Коробку передач будуть пропонувати як автоматичну, так і 5-ступінчасту механічну. Концепт “Форд-Фієста” поки тільки у трьохдверному і дверному кузові, але в найближчому майбутньому передбачено і випуск седана.

оснащення, передня консоль

У салоні майбутньої “Форд-Фієста” перевагу центральна алюмінізований консоль, в центрі якої розташований монітор навігатора. Чи не забули конструктори майбутньої моделі “Форд-Фієсти” і про безпеку водія. Тепер коліна водія буде охороняти окрема подушка безпеки. Салон нової “Фієсти” зовсім не схожий на звичну всім стару модель.

Category: Ford, Автомобілі, Автоновини