Plume – велосипедний бризговик нового покоління

Сьогодні в нас на блозі попадає велосипед, вірніше ноу-хау бризговики для велосипедів :-) ….думаю впхну цю статтю в категорію різне.

Хоча заводи встановлюють на велосипеди хороші бризговики, деяким людям не подобається, як вони грюкають під час руху. У той же час інші вважають, що вони псують зовнішній вигляд двоколісного транспортного засобу.

бризговик для велосипеда

У свою чергу, Plume – це революційний підхід до бризговика. Він відкочується, як металева рулетка, яку ми використовуємо, щоб виміряти відстань. Це говорить про те, що коли велосипедист їде дорогою, де багато бруду і води, можна витягнути його, захопивши кінець між пальцями і потягнувши його. :roll:

Як тільки ви виїжджаєте на чисту ділянку дороги, можна натиснути на кінець бризковика, і він згорнеться, як фотоплівка, коли її відпускаєш, після того, як розмотали.
бризговик Pulme

Про ШКОДУ РАПІД читайте тут http://autofun.com.ua/cars/skoda/cheska-novynka-skoda-rapidshkoda-rapid-harakterystyka-i-prohnozovana-tsina.html
Велосипедні бризговики Plume придумали Ден Мак-Магон і Патрік Ленг. Вони використовували тонкий лист з нержавіючої сталі, який уклали між гнучкими полімерами.

Для того щоб встановити бризговики на велосипед, потрібно зняти сидіння і просунути гумове кільце Plume в трубку сідла. Це зводить до мінімуму шанси того, що бризговики вкрадуть за час вашої відсутності.

Бризговики можна насадити на сідло з трубкою будь-якого діаметра, тільки не на сидіння гірського велосипеда – для них діаметр кільця Plume малуватий.

Розробники бризковика стверджують, що при русі, навіть по купинах, їх творіння веде себе тихіше води.

Є ще одна особливість у Plume: коли він перебуває в складеному стані, він грає роль відбивача.
image_4
Зараз розробники велосипедного бризковика шукають кошти через Kickstarter, щоб запустити Plume у виробництво. Якщо ви і захочете придбати собі такий же, то вам потрібно буде заплатити 35 доларів. Ви отримаєте його, коли запуститься виробництво цього бризковика.

Tags: ,

Category: Різне, Тюнінг, Цікаве почитати