Представлений дешевий седан Chevrolet Sail

У Китаї відбулася прем’єра доступного пятимісного компактного седана Chevrolet Sail. Автомобіль був розроблений спільним підприємством концерну General Motors і компанії Shanghai Automotive Industry у співпраці з Паназіатськіх технічним автомобільним центром (PATAC) спеціально для ринку КНР та інших країн, що розвиваються. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі Shanghai GM.


Мотори Sail відповідають екологічним нормам “Євро-4″ і оснащені впускним колектором із змінною геометрією. Майже всі комплектуючі китайського седана – близько 95 відсотків – поставляються компаніями, що вже працюють з концерном GM і поставляють запчастини для його автомобілів.

У КНР седан Chevrolet Sail буде пропонуватися з 1,2 – і 1,4-літровими бензиновими двигунами потужністю 87 і 103 кінські сили відповідно, які агрегатуються з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач. За даними компанії Shanghai GM, найпотужніша версія новинки розженеться до “сотні” за 11,9 секунди, а середня витрата палива на сто кілометрів шляху складе близько 5,9 літра.

Вартість Chevrolet Sail в Китаї складе 56,8 тисячі юанів (близько 8,4 тисячі доларів США). Топова версія машини обійдеться покупцям в 68,8 тисячі юанів (приблизно 10 тисяч доларів). Коли постачання такого автомобіля почнуться на інші ринки, поки не повідомляється.

Думаю, якщо авто буде продаватися на українському авторинку, то він складе гідну конкуренцію нашому рідному ZAZ-Forza :-P

Category: Chevrolet, Автоновини