Світлодіодні фари.За ними майбутнє!

На сьогоднішній день в якості автомобільних фар повсюдно використовують галогенні лампи. Але прогрес рухається вперед і на більшості сучасних автомобілів стали з’являтися ксенонові фари. Вони мають більшу освітленістю в порівнянні з галогенними лампами, але також не позбавлені неприємних недоліків. Як стверджують фахівці, ксенонові лампи лише перехідна ланка між галогенними і світлодіодними фарами. Головний недолік ксенону – це згубний спектр випромінювання, який негативно впливає на сітківку ока і може її зруйнувати. Тому, майбутнє за світлодіодами та світлодіодними лампами.

А знаєте в чому основна перевага світлодіодів? Їхня перевага в дуже довгому строку служби, який можна зіставити з терміном служби самого автомобіля. Попросту, відпаде необхідність в постійній заміні ламп.

Але не так все гладко з світлодіодними фарами. Їхній головний недолік – це велика споживана потужність, внаслідок чого може руйнуватися фара автомобіля. Але інженери подумали над цією проблемою і запропонували …. вентилятори для фар. Це оригінальне рішення, але як би не стало так, що доведеться частіше міняти вентилятори обдуву фар, ніж самі лампи?….

Category: нові технології