ТОП 10 авто для сексу

Інтернет-видання Askmen.com подало список з 10 кращих автомобілів для занять сексом. Деякі моделі отримали своє місце через місткість, деякі за зовнішність, а решта…тому що дорогі :roll:

І так, перейдемо до списку:

1-е місце в експертів зайняв Bentley Continental Flying Spur Speed. По-перше, це Bentley, пояснюють автори рейтингу. По-друге, хороша звукоізоляція.

2-е місце. Volkswagen Jetta SportWagen TDI отримав його за великий простір для маневру, що дозволяє ніяк не обмежувати себе.

3-є місце.Ford Mustang Convertible – поступається лідерам, зате незамінний «для ексгібіціоністів – якщо займатися сексом, так це тут з відкритим верхом».
4-е місце. Lexus LS 460 L. «Секс в ньому – як і водіння: безпристрасний і дуже тихий. Єдине, заради чого він включений в десятку – опціонально доступне масажне заднє праве сидіння з DVD. »- Зізнаються укладачі рейтингу.

 

5-е місце: Honda Fit. Позицію завоювала «чарівним розкладним сидінням», на якому можна з комфортом влаштуватися вдвох.

6-е місце: Ferrari 612 Scaglietti. «Все Ferrari сексуальні, але тільки в цьому є місце для практичного використання сексуальності».

7-е місце: BMW X6 M. Практично без пояснень: «Це машина для занять сексом». :lol:

8-е місцеVolvo V70. «Автомобіль, досить місткий не тільки для поїздок за ліжками, а й для занять тим, для чого ці ліжка потрібні».

9-е місце взяв Smart fortwo Passion Cabriolet – як попереджають укладачі рейтингу, маленький автомобільчик дозволяє займатися всередині сексом лише тим, хто в хорошій фізичній формі і по-справжньому палає пристрастю. Тому що влаштуватися в ньому непросто.

На останньому місці в десятці виявився Cadillac CTS Sport Wagon – автомобіль «з величезним заднім сидінням, але сексуальний приблизно як епідемія герпесу».

А який вам сподобався, чи можливо ви маєте свої варіанти? :lol:

Tags:

Category: Різне, Цікаве почитати