Установка кондиціонера в авто

кондиціонер авто

Багато хто вважає, що встановлювати кондиціонер на вітчизняні машини безглуздо, так як дана опція значно підвищує її вартість. Фахівців з якісної установки кондиціонерів не так вже й багато, і якщо правильно поставити його на автомобіль вітчизняного виробництва, то він буде працювати не гірше, ніж в іномарці.

Не кожен автолюбитель може придбати дорогий автомобіль з хорошим кондиціонером, та й нині впав попит на більш дешеві машини. Але, незважаючи на це, бажаючих встановити в авто кондиціонер менше не стало. Тому багато автосервісів і тюнінгерів встановлюють ексклюзивні кондиціонери індивідуально для кожного охочого. ;-)

Але не всі займаються адаптацією систем кондиціонування під конкретні марки машин, що не дає можливості повністю розкрити всі функції системи та здійснити її безперебійну роботу.

Для оптимальної дії системи кондиціювання необхідний комплекс робіт із застосуванням спеціальних інструментів, а іноді навіть і заміна деяких деталей. Заміна деталей може знадобитися як для вітчизняних машин, так і для зарубіжних, наприклад, заміна елементів обшивки або запчастин saab.

Для ефективної роботи кондиціонера не повинно бути обмежень температур, тому важливо вибрати конденсор з досить великою площею, який здійснить безпосередню тепловіддачу від холодагента в навколишнє середовище. При недостатній площі кондиціонер буде працювати тільки при температурі повітря до 25 градусів тепла.

Також слід враховувати, що конструкції деяких машин не дозволяють цезробити, тому потрібно правильно вибирати альтернативне місце для кріплення

Related posts:

Tags: ,

Category: Корисні поради