Як вибирати шини?

Питання, які шини вибрати для свого автомобіля нерідко виникає у багатьох водіїв. Асортимент автомобільних шин на ринку дуже великий, тому зорієнтуватися у всьому цьому різноманітті часто дуже складно. :roll:

-Встановлювати шини на свій автомобіль вам потрібно тільки того ж типу і розміру, який вказаний в інструкції з експлуатації до вашого автомобіля. Не потрібно встановлювати на ваш автомобіль шини іншого типу і розміру, так як автовиробником вже підібрано оптимальний тип і розмір шин, що забезпечує найбільш безпечний режим водіння автомобіля.

-За сезонністю експлуатації шини діляться на всесезонні, літні, зимові. Залежно від кліматичних умов вам необхідно вибрати їх сезонність, а також малюнок протектора.

-Не потрібно їздити влітку на зимових шинах, тому що при підвищеній температурі зимові шини стають досить м’якими і влітку швидко зношуються, не роблячи безпечним режим експлуатації вашого автомобіля. Літні шини в зимовий період стають дуже жорсткими,і не будуть забезпечувати хорошого зчеплення з дорогою.

-Взимку на засніженій і зледенілій дорозі автомобілі бувають погано управляємі, що досить часто призводить до аварій, тому на зимових шинах роблять більш грубий малюнок протектора і забезпечують шини шипами. Такі шини позначаються M + S (Mud + Snow), тобто бруд і сніг і (або) Winter – зима.

-Випускаються всесезонні шини придатні для використання як у зимових, так і у літніх умовах. Але ви повинні знати, що вони поступаються за своїми якостями сезонним шинам, маючи до того ж більш високу вартість, чим сезонні шини.

-При покупці шин з написами All season (для всіх сезонів) або All weather (для будь-якої погоди) вам потрібно враховувати, що швидше за все дані шини виготовлені для країн з теплим кліматом, де взимку температура тримається на позначці близько 0 ° С, але для більш холодної зими такі шини не підходять.

-При покупці шин вам необхідно впевнитися, що куплені вами шини відповідають міжнародним та українським  стандартам. Відповідність європейським стандартам позначається літерою Е, американським – маркуванням DOT.

 

Бажаю хорошої заміни! 

Tags: ,

Category: Корисні поради, шини, Шини і колеса