Як залишитись з грошима коли зупинив даішник?

Знову зупинив інспектор? Знову протоколи, штрафи і т.д. …? Відповідно у вас немає бажання платити гроші за штрафи? Є одна невелика хитрість, яка допоможе вам уникнути штрафу. Коли в черговий раз вас зупинить даішник, він буде заповнювати протокол. Так ось цей самий протокол ключ до того, що вас не оштрафують!

Секрет простий: коли інспектор тільки приступить до заповнення цього осоружного клаптика паперу, запропонуйте йому допомогти в складанні протоколу. Природно даішник насторожиться, що вам може піти на користь, так як він може подумати, що це перевірка або що ще краще може просто зробить зауваження і відпустить. Але якщо все ж таки він продовжить заповнення цього проклятого документа, то обов’язково прослідкуйте за правильністю заповнення протоколу.

У протоколі обов’язково має бути конкретно написано, в чому ви звинувачуєтеся (непотрібно з ним завзято сперечатися, доводячи свою правоту). І, нарешті, найважливіша для вас графа це «Пояснення порушника» де ви можете написати що завгодно, доводячи свою невинність. Як раз цього робити не потрібно! Досить просто написати всього одну фразу: «Я з протоколом не згоден, маю повне право на адвоката». Ця фраза практично будь-яку справу вирішить на вашу користь. До речі обов’язково необхідно там написати обгрунтування на вашу вимогу, яке виглядає приблизно так: «Інспектор (П.І.Б.) встановив, що я проїхав перехрестя на червоний сигнал світлофора, проте горіло зелене світло. Відповідно до закону я маю повне право на адвоката, якого і зажадав. Ви мені його не надали ».

Швидше за все, інспектор може порвати протокол і відпустити вас, в крайньому випадку, рішення про покарання може бути анульовано суддею.

Невеличка порада: Коли проїжджаєте повз даішника або коли він вас вже зупинив, дивіться нахабно йому в очі (типу чого тобі треба, скажіть йому очима) це може зробити видимість, що ви ні в чому не винні. Щасливої вам дороги!

 

 

І на кінець відео про те як “потрібно розмовляти  з даішником”