ZAZ Vida – нові подробиці авто

ZAZ Vida

 

Український ЗАЗ завершує підготовку до серійного випуску нової моделі – седана Vida, який по суті є «перелицьованим» Chevrolet Aveo нинішнього покоління.

У 2012 році планується випустити 10 000 таких автомобілів.

Запорізький автозавод обіцяє зберегти ціну Vida «демократичною», завдяки чому дистриб’ютор ЗАЗу сподівається, що модель стане флагманом марки і займе 20% всіх продажів бренду. Автомобіль запропонують у тому числі і з коробкою-«автоматом», що напевно приверне увагу жіночій аудиторії.

Від машини з знаменитим «хрестом» на капоті новий ZAZ відрізняється елементами обробки салону, іншими шильдиками і ковпаками коліс. На ЗАЗі будуть проходити штампування, зварювання і фарбування кузова, повна збірка всіх вузлів автомобіля. У переліку двигунів колишнього Aveo з’являться мотори українського виробництва. На Запорізькому автозаводі освоять виробництво ZAZ Vida в кузовах хетчбек і седан.

Передбачається, що седан Vida буде дорожче, ніж ZAZ Lanos (у Росії – Chance) і Forza, але дешевше свого «близнюка».

Ступінь локалізації виробництва перевищить 50%, а це дозволить запропонувати автомобіль не тільки на ринку України, але і в сусідніх країнах (в т.ч. в Росії) під власним ім’ям і брендом ЗАЗ.

Tags: ,

Category: Автоновини, ЗАЗ